Brīdinām par SIA “LIFE CAPITAL” sniegtajiem pakalpojumiem

23.09.2013
  • Sadaļa:

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par SIA “Life Capital” piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem – ieguldījumu pakalpojumiem un noguldījumu pieņemšanu – bez atbilstošas atļaujas.

Pēc FKTK pieprasījuma apraksti par piedāvātājiem finanšu pakalpojumiem tika izņemti no uzņēmuma mājas lapas (http://lfcapital.eu). Tomēr, ja ir aizdomas par krāpšanu, aicinām iedzīvotājus vērsties policijā.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt ieguldījumus vai noguldīt finanšu līdzekļus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kam ir licence. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamajiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci noguldījumu vai ieguldījumu piesaistei. Tikai pie šiem noguldījumu piesaistītājiem klientu aizsargā valsts – gan kā patērētāju, gan kā noguldītāju.

Informācija par licencētām ieguldījumu pārvaldes sabiedrībām Latvijā ir pieejama FKTK mājas lapā – Licencētie pakalpojumu sniedzēji: http://ej.uz/pv1c.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm