FKTK brīdina par AllDayOptions sniegtajiem pakalpojumiem

16.05.2016
  • Sadaļa:

FKTK brīdina par AllDayOptions sniegtajiem pakalpojumiem

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par AllDayOptions piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem – bez atbilstošas atļaujas, piesaistot atmaksājos līdzekļus.

FKTK atgādina iedzīvotājiem, ka nelicencēta komercdarbība netiek valstiski uzraudzīta, un iedzīvotāju intereses tādējādi netiek aizsargātas. Nelicencēta komercdarbība, piesaistot noguldījumus vai citus atmaksājamos līdzekļus, ir krimināli sodāma.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas veikt ieguldījumus, noguldīt finanšu līdzekļus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kura ir licencēta. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci noguldījumu vai ieguldījumu piesaistei. Tikai pie šiem noguldījumu piesaistītājiem klientu aizsargā valsts – gan kā patērētāju, gan kā noguldītāju.

FKTK aicina ikvienu personu, kura vēlas izmantot finanšu pakalpojumus, pārliecināties, vai pakalpojumu sniedzējs ir tiesīgs sniegt šādus pakalpojumus. Informācija par visiem licencētajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir atrodama FKTK mājas lapā sadaļā ”Tirgus dalībnieki” (www.fktk.lv).

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm