FKTK brīdina par AMA MARKETING – “ABA Marketing Group Inc” sniegtajiem pakalpojumiem

24.03.2016
  • Sadaļa:

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par AMA MARKETING (“ABA Marketing Group Inc”) piedāvātajiem ieguldījumu pakalpojumiem, aicinot veikt ieguldījumus uzņēmuma piedāvātajos projektos, kas tiek sniegti bez atbilstošas atļaujas. 

FKTK atgādina iedzīvotājiem, ka nelicencēta komercdarbība netiek valstiski uzraudzīta, un iedzīvotāju intereses šādos gadījumos netiek aizsargātas. Nelicencēta komercdarbība, piesaistot noguldījumus vai citus atmaksājamos līdzekļus, ir krimināli sodāma.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas veikt ieguldījumus, noguldīt finanšu līdzekļus, rekomendējam doties uz banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kura ir licencēta. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt klientus par iespējamiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci noguldījumu vai ieguldījumu piesaistei. Tikai pie šiem noguldījumu piesaistītājiem klientu aizsargā valsts – gan kā patērētāju, gan kā noguldītāju.

FKTK aicina ikvienu personu, kura vēlas izmantot finanšu pakalpojumus, pārliecināties, vai pakalpojumu sniedzējs ir tiesīgs sniegt šādus pakalpojumus. Informācija par visiem licencētajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir atrodama FKTK mājas lapā sadaļā ”Tirgus dalībnieki” (www.fktk.lv)

 

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm