FKTK brīdina par “ARGENTARIA HOLDINGS INC” sniegtajiem maksājumu pakalpojumiem

03.02.2016
  • Sadaļa:

FKTK brīdina par “ARGENTARIA HOLDINGS INC” sniegtajiem maksājumu pakalpojumiem

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par “ARGENTARIA HOLDINGS INC” (Panama) piedāvātajiem maksājumu pakalpojumiem Latvijā bez atbilstošas atļaujas saņemšanas. 

Personām, kuras vēlas saņemt maksājumu pakalpojumu, rekomendējam sadarboties tikai ar tādiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kuri saņēmuši attiecīgu darbības atļauju. Šādiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums nodrošināt noteiktas prasības maksājumu pakalpojumu sniegšanai un ievērot maksājumu pakalpojumu sniedzēju darbībai izvirzītās prasības. “ARGENTARIA HOLDINGS INC” šādu atļauju maksājumu pakalpojumu sniegšanai Latvijā nav saņēmusi.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kuri saņēmuši noteiktu atļauju (licenci vai reģistrāciju) maksājumu pakalpojumu sniegšanai vai kuri saskaņā ar normatīvo aktu prasībām saņēmuši licenci citā dalībvalstī un paziņojuši par darbību Latvijā. Tikai pie šādiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem klients tiek aizsargāts. 

Informācija par maksājumu iestādēm, kā arī citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem (kredītiestādēm, elektroniskās naudas iestādēm, krājaizdevu sabiedrībām), kuri ir tiesīgi sniegt maksājumu pakalpojumus Latvijā, ir pieejama FKTK mājas lapas sadaļā “Tirgus dalībnieki” (http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki).

 

 

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm