FKTK brīdina par “CT-Trade” piedāvātajiem nelicencētiem ieguldījumu pakalpojumiem

10.10.2018
  • Sadaļa:

FKTK brīdina par “CT-Trade” piedāvātajiem nelicencētiem ieguldījumu pakalpojumiem

 

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencētu ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju “CT-Trade”, kura norēķinu apstrādi nodrošina “Valia Trade” LP piedāvātajiem nelicencētiem ieguldījumu pakalpojumiem tās tīmekļa vietnē https://ct-trade.com/.

 

FKTK norāda, ka minētajam pakalpojumu sniedzējam nav tiesību nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakus pakalpojumu sniegšanu Latvijā, kā arī FKTK aicina nesadarboties ar minēto norēķinu apstrādes nodrošinātāju.

 

Gadījumā, ja Jums ir nodarīti zaudējumi vai aizdomas par krāpšanu, aicinām vērsties policijā.

 

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt ieguldījumus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kas FKTK saņēmušas attiecīgu licenci vai darbības atļauju. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamajiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

 

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci ieguldījumu piesaistei. Tikai pie šiem ieguldījumu piesaistītājiem klientu aizsargā valsts. Informācija par licencētām ieguldījumu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir pieejama FKTK tīmekļa vietnē – Licencētie pakalpojumu sniedzēji: http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki/finansu-instrumentu-tirgus/ieguldijumu-pakalpojumu-sniedz.html

 

Ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji no citām dalībvalstīm, kam atļauts sniegt pakalpojumus Latvijā: http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki/finansu-instrumentu-tirgus/pakalpojumu-sniedzeji-no-eez/dibinasanas-briviba.html.

 

Turpmākai informācijai:

FKTK Komunikācijas daļa

tālr.: + 371 67774807; +371 67774808

e-pasts: dace.jansone@fktk.lv

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm