FKTK brīdina par Mobius Trader jeb MT7 tirdzniecības platformas darbību

29.03.2021
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par uzņēmuma Mobius Soft Ltd, izmantojot zīmolu Mobius Trader, piedāvātiem ieguldījumu pakalpojumiem tirdzniecības platformā, kas pieejama tīmekļvietnēs www.mobius-trader.com vai https://mtrader7.com/en un lietotnē MobiusTrader 7 - MT7.

Klientiem tiek piedāvāts minētā uzņēmuma izveidotajā tirdzniecības platformā Mobius Trader iesaistīties ieguldījumu darījumos, kuru piedāvāšanai un sniegšanai Latvijā nav saņemta nepieciešamā atļauja. FKTK aicina izvērtēt un nesaistīties darījumos ar Mobius Trader ieguldījumu brokeriem, kuriem nav tiesību sniegt ieguldījumu pakalpojumus Latvijā. Ieguldījumu brokeri, kuriem nav tiesību sniegt ieguldījumu pakalpojumus Latvijā, nav pakļauti FKTK uzraudzībai.

Ja jums ir nodarīti zaudējumi vai pastāv aizdomas par krāpšanu, aicinām vērsties Valsts policijā.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci finanšu pakalpojumu, tajā skaitā ieguldījumu, piesaistei Latvijā. Tikai darījumos ar šādiem ieguldījumu piesaistītājiem klientu aizsargā valsts.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt ieguldījumus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kas saņēmusi attiecīgu licenci vai darbības atļauju. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamajiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

FKTK aicina iedzīvotājus pirms sadarbības sākšanas ar kādu no finanšu pakalpojumu, tajā skaitā ieguldījumu pakalpojumu, sniedzējiem pārliecināties par tā tiesībām piedāvāt un sniegt ieguldījumu pakalpojumus Latvijā.

Informācija par licencētiem finanšu pakalpojumu, tajā skaitā ieguldījumu pakalpojumu, sniedzējiem Latvijā ir pieejama FKTK tīmekļvietnē, kur norādīti licencētie pakalpojumu sniedzēji un pakalpojumu sniedzēji no citām dalībvalstīm, kam atļauts sniegt pakalpojumus Latvijā.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm