FKTK brīdina par Pamara Bank Ltd piedāvātajiem pakalpojumiem

18.08.2020
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencēta finanšu pakalpojumu sniedzēja Pamara Bank Ltd piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem tīmekļvietnē https://www.pamara-bank.com/.

Minētajam pakalpojumu sniedzējam nav kredītiestādes licences un tam nav tiesību Latvijas teritorijā pieņemt noguldījumus vai sniegt ieguldījumu pakalpojumus. Pamara Bank Ltd savā tīmekļvietnē norādījusi maldinošu informāciju. Šāds komersants Latvijā nav reģistrēts un nekad nav saņēmis kredītiestādes (privātbankas) licenci.

Gadījumā, ja jums ir nodarīti zaudējumi vai aizdomas par krāpšanu, aicinām vērsties Valsts policijā.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci ieguldījumu vai noguldījumu piesaistei. Tikai pie šiem pakalpojumu sniedzējiem klientu aizsargā valsts.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt ieguldījumus vai noguldījumus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kas saņēmušas attiecīgu licenci vai darbības atļauju. Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamajiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

Aicinām iedzīvotājus pirms sadarbības sākšanas ar kādu no finanšu pakalpojumu sniedzējiem pārliecināties par to tiesībām piedāvāt un sniegt ieguldījumu pakalpojumus vai piesaistīt noguldījumus Latvijā.

Informācija par licencētiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā pieejama FKTK tīmekļvietnē sadaļā Tirgus dalībnieki https://www.fktk.lv/tirgus-dalibnieki/. Šajā datubāzē atrodami arī citu dalībvalstu pakalpojumu sniedzēji, kam atļauts sniegt pakalpojumus Latvijā.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā