FKTK BRĪDINA PAR SIA “MARINE FINANCIAL CLUB” SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM

01.03.2017
  • Sadaļa:

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencētu pakalpojumu sniedzēja SIA “Marine Financial Club” piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem interneta mājaslapā http://mfc.lv/lv/. FKTK norāda, ka minētam pakalpojumu sniedzējam nav tiesības nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu brokera pakalpojumu, apdrošināšanas vai apdrošināšanas starpniecības pakalpojumu, pensiju fonda pakalpojumu sniegšanu, kā arī tam nav tiesības piesaistīt noguldījumus un veikt citu atmaksājamo līdzekļu pieņemšanas bez atbilstošas atļaujas.  Gadījumā, ja jums ir nodarīti zaudējumi vai ir aizdomas par krāpšanu, aicinām vērsties Valsts policijā.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt iemaksas pensijas fondos, veikt ieguldījumus vai noguldīt finanšu līdzekļus, kā arī apdrošināt savu darbību, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, privāto pensiju fondu vai apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ir saņēmis atbilstošu licenci.

FKTK uzrauga tikai pakalpojumu sniedzējus, kas saņēmuši attiecīgu licenci finanšu pakalpojumu sniegšanai un naudas līdzekļu piesaistei. Tikai pie šiem pakalpojumu sniedzējiem klientu aizsargā valsts.

Informācija par licencētiem tirgus dalībniekiem ir pieejama FKTK mājas lapā – Tirgus dalībnieki: http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki 

 

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm