FKTK brīdina par www.vpi.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kuri atbilst finanšu piramīdas pazīmēm

17.10.2016
  • Sadaļa:

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par www.vpi.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kuri atbilst finanšu piramīdas pazīmēm

FKTK brīdina iedzīvotājus, ka izvērtējot interneta mājaslapā www.vpi.lv piedāvātos pakalpojumus, secināms, ka šie pakalpojumi atbilst finanšu piramīdas pazīmēm. FKTK aicina būt atbildīgiem un neieguldīt savus naudas līdzekļus darījumos, ja par jaunu dalībnieku piesaisti tiek piedāvāta ātra un viegla peļņa. 

 

FKTK aicina ikvienu personu, kas vēlas izmantot finanšu pakalpojumus, pārliecināties, vai pakalpojumu sniedzējs ir tiesīgs sniegt šādus pakalpojumus. Informācija par visiem licencētajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir atrodama FKTK mājas lapā sadaļā ”Tirgus dalībnieki” (www.fktk.lv)

 

Interneta mājas lapā www.vpi.lv sniegtie finanšu pakalpojumi ir uzskatāmi par nelicencētiem, FKTK šo pakalpojuma sniedzēja darbību neuzrauga, līdz ar to arī ieguldītāju intereses netiek valstiski aizsargātas.

 

Aicinām iepazīties arī ar FKTK skaidrojošo materiālu – KAS JĀZINA PAR FINANŠU PIRAMĪDĀM: http://www.fktk.lv/lv/klientu_aizsardziba/bridinajumi_par_nelicencetiem_/2012-03-29_kas_jazina_par_finansu_p/

 

 

 

 

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā