Informācija bijušajiem “Latvijas Krājbankas” klientiem, kuriem bankā glabājās vērtspapīri

  • Sadaļa:

Informācija bijušajiem “Latvijas Krājbankas” klientiem, kuriem bankā glabājās vērtspapīri

Tie bijušie AS “Latvijas Krājbankas” klienti, kuriem bankā glabājās vērtspapīri un kuri līdz šim nebija vērsušies bankā, lai saņemtu sev pienākošos naudas līdzekļus pēc vērtspapīru izsoles, turpmāk ar naudas izmaksas pieprasījumu varēs vērsties AS “Meridian Trade Bank”. Iespēja saņemt pienākošos naudu būs nodrošināta desmit gadu laikā kopš glabājuma līguma noslēgšanas ar AS “Meridian Trade Bank”, t.i. līdz 2024. gada 20. novembrim.

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) atgādina, ka AS “Latvijas Krājbanka” pirms licences kredītiestādes darbībai anulēšanas nodrošināja arī ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanu finanšu instrumentu (vērtspapīru) tirgū, t.sk. atverot un apkalpojot finanšu instrumentu īpašnieku kontus. Pēc licences kredītiestādes darbībai anulēšanas, maksātnespējīgas un vēlāk arī likvidējamās ”Latvijas Krājbanka” administrators “KPMG Baltics” aicināja visas personas, kurām bija finanšu instrumentu konti, noteiktā laika periodā savus vērtspapīrus pārvest pie kāda cita finanšu instrumentu (vērtspapīru) kontu turētāja. Tos vērtspapīrus, kuri netika pārvesti, “KPMG Baltics” 2012. gada decembrī pārdeva izsolē, iegūstot naudas līdzekļus aptuveni 550 000 latu vērtībā un aicināja bijušos vērtspapīru īpašniekus saņemt sev pienākošos naudu. Neskatoties uz vairākkārtīgiem aicinājumiem, daudzas personas līdz šim nav izrādījušas interesi par saviem naudas līdzekļiem.

Vēršam uzmanību, ka turpmāk informāciju par naudas saņemšanas iespējām personas varēs iegūt AS “Meridian Trade Bank” (http://www.mtbank.lv/lv_LV/feedback/).

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm