REAL TRADE GROUP LTD.

09.05.2012
  • Sadaļa:

Par REAL TRADE GROUP LTD. – brīdinājums atturēties no sadarbības ar nelicencētu pakalpojumu sniedzēju

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk tekstā – Komisija) informē, ka tās rīcībā ir nonākusi informācija par nelicencētu ieguldījumu pakalpojumu sniegšanu Latvijas Republikā, ko veic kompānija REAL TRADE GROUP LTD. (reģistrācijas Nr. 1025031, adrese – Drake Chambers, Road Town, Tortola, British Virgin Islands). Komisija norāda, ka REAL TRADE GROUP LTD. nav izsniegta licence ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai. Minētās kompānijas nosaukums ir līdzīgs ar Latvijā reģistrēto ieguldījumu brokeru sabiedrību SIA IBS “Real Trade”, kas ir licencēta un kuras darbību uzrauga Komisija. Tāpēc pirms ieguldījumu pakalpojuma līguma noslēgšanas lūdzam pārliecināties, kas ir līgumā norādītais ieguldījumu pakalpojuma sniedzējs.

Atgādinām iedzīvotājiem, ka nelicencēti komersanti un citi līdzīgi veidojumi netiek valstiski uzraudzīti un ieguldītāju intereses tādējādi netiek aizsargātas. Nelicencēta komercdarbība, piesaistot ieguldījumus, ir krimināli sodāma.

Komisija aicina ikvienu ieguldītāju pārliecināties, vai iespējamais pakalpojumu sniedzējs ir tiesīgs sniegt šādus pakalpojumus. Informācija par visiem licencētajiem ieguldījumu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir atrodama Komisijas mājas lapā internetā sadaļā ”Tirgus dalībnieki” (mājas lapas adrese: www.fktk.lv).

Tāpat Komisija aicina ikvienu personu, kuras rīcībā ir informācija par REAL TRADE GROUP LTD. darbībām Latvijā vai kuras ir saņēmušas šīs kompānijas sniegtos ieguldījumu pakalpojumus, informēt par to Komisiju, tādējādi veicinot Latvijas finanšu tirgus stabilitāti un tā darbību atbilstoši tiesību normām, kas vērstas uz ieguldītāju aizsardzību.

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā