Kur vērsties?

  • Sadaļa:

Kur vērsties, ja esi saskāries ar nelicencētu pakalpojumu sniedzējiem vai krāpniekiem?

Finanšu un kapitāla tirgus komisija

FKTK kompetencē ir izskatīt iesniegumus, kas saistīti ar nelicencētu finanšu pakalpojumu sniedzēju darbībām. Iesniegumu var iesniegt, vēršoties FKTK (veidlapa iesniegumam par darbību finanšu un kapitāla tirgū bez atbilstošas atļaujas) vai vietnē latvija.lv.

FKTK izvērtēs pakalpojuma sniedzēja darbības atbilstību normatīvo aktu prasībām, bet FKTK kompetencē nav zaudēto finanšu līdzekļu atgriešanu vai zaudējumu piedziņu no pakalpojumu sniedzējiem.

Ja vēlies konsultēties vai ja vēlies pārbaudīt vai ziņot par pakalpojumu sniedzējiem, lūdzam vērsties FKTK, zvanot pa tālruni 67 774 800 vai rakstot uz e-pastu nelicencets@fktk.lv.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs izskata patērētāju iesniegumus, kas saistīti ar patērētāju interešu aizsardzību. Iesniegumu var iesniegt, vēršoties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Valsts policija

Valsts policija izskata iesniegumus, kas saistīti ar krāpšanu vai finanšu pakalpojumu sniegšanu bez attiecīgas atļaujas lielā apjomā. Iesniegumu var iesniegt, vēršoties Valsts policijā ar iesniegumu un pievienojot tam attiecīgus pierādījumus.

Banka

Gadījumā, ja esi izpaudis savu maksājumu instrumentu (maksājumu kartes vai internetbankas piekļuves) datus vai to autentifikācijas datus, lūgums informēt savu banku vai pakalpojuma sniedzēju, kas izsniedzis konkrēto maksājuma instrumentu.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!