Licencēšana

  • Sadaļa:

FKTK Inovāciju centrs ir atvērta sarunu vieta par jauniem un jo īpaši – inovatīviem risinājumiem, kas sniegtu pienesumu mūsu finanšu sektora iespēju daudzveidībai un pakalpojumu efektivitātei, kā arī jaunas iespējas patērētājiem – šo pakalpojumu lietotājiem un investoriem kā attīstības atbalstam un veicinātājiem.

Jauns finanšu pakalpojums

Ja pārstāvat t.s. tradicionālo finanšu pakalpojumu sniedzēju, tad, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājaslapas sadaļu “Licencēšana”, lai uzzinātu par licencēšanas prasībām jaunu regulēto finanšu pakalpojumu sniegšanai – noguldījumu pieņemšana, ieguldījumu pārvaldīšana, kapitāla piesaistīšana, finanšu instrumentu emisija, maksājumu vai elektroniskās naudas pakalpojumu sniegšana, apdrošināšana.

Inovatīvs finanšu pakalpojums:

Ja domājat, ka jūsu iecere atbilst drīzāk inovatīvo pakalpojumu pazīmēm, tad pārliecinieties par to Inovāciju Centra sadaļā: Viedokļi/Definējumi un sazinieties ar mūsu inovāciju atbalsta KOMANDU.

NB! īpaši nosacījumi:

Kopš 28.03.2017. personām, kas plāno sniegt inovatīvu maksājumu pakalpojumu un iesniedz dokumentus maksājumu iestādes vai elektroniskās naudas iestādes licences vai reģistrācijas saņemšanai, kā arī – dokumentu izskatīšanas maksa ir noteikta 450 EUR apmērā, (parasti – 5000 EUR) kā arī pirmajos trijos darbības gados maksa par uzraudzības veikšanu ir 1000 EUR (parasti – vismaz 7000 EUR/gadā + līdz 1.4% no iestādes ienākumiem) gadā.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā