6. diskusijas ieraksts

  • Sadaļa:

2021. gadā īstenotā diskusiju cikla labākai korporatīvai pārvaldībai noslēdzošajā diskusijā “Kā būt atklātam un palikt spēlē?” uzņēmēji un eksperti pārrunāja, cik daudz informācijas par savu darbību uzņēmumam ir jāatklāj investoru un sabiedrības interesēs, vienlaikus nezaudējot konkurences priekšrocības.

Diskusijas ievadā Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes loceklis un Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents un vadītājs Latvijā Andris Grafs skaidroja, ka atklātība ir uzņēmuma iespēja izstāstīt savu stāstu, mērķtiecīgi izvēloties, ko, kāpēc, kādā apmērā un veidā komunicēt ar ieinteresētajām pusēm.

Pirmajā paneļdiskusijā Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes locekles un Nasdaq Riga valdes locekles Lienes Dubavas vadībā uzņēmumu pārstāvji dalījās savā pieredzē atklātības nodrošināšanā.

Savukārt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes locekļa Ģirta Rūdas vadītajā otrajā paneļdiskusijā eksperti pārrunāja, kāda informācija ir būtiska uzņēmuma esošajam un potenciālajam akcionāram lēmumu pieņemšanai par ieguldījumu veikšanu.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!