Konsultatīvā padome

 • Sadaļa:

Konsultatīvās finanšu un kapitāla tirgus padomes sēde

DARBA KĀRTĪBA

Norises vieta: Rīgā, Kungu ielā 1

Sēdes norises laiks: 20.03.2019.  plkst. 13.00

 1. Darba kārtības apstiprināšana
 2. Normatīvie noteikumu projekts “Krājaizdevu sabiedrību aktīvu un ārpusbilances saistību novērtēšanas normatīvie noteikumi”
 3. Normatīvo noteikumu projekts “Par valodas lietošanu pamatinformācijas dokumentā par komplektēto privāto ieguldījumu un apdrošināšanas ieguldījumu produktu”
 4. Normatīvo noteikumu projekts “Līdzekļu pārvedumiem pievienojamās informācijas normatīvie noteikumi”
 5. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Normatīvajos noteikumos par informācijas būtiskumu, aizsargājamu un konfidenciālu informāciju un par informācijas atklāšanas periodiskumu””
 6. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas sabiedrību un nedalībvalsts apdrošinātāju filiāļu gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos””
 7. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Ieguldījumu fonda un atvērtā alternatīvo ieguldījumu fonda gada pārskata, konsolidētā gada pārskata un pusgada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos””
 8. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Privāto pensiju fondu gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos””
 9. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Valsts fondēto pensiju shēmas ieguldījumu plānu gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos””
 10. Normatīvo noteikumu projekts “Grozījumi “Kredītiestāžu, ieguldījumu brokeru sabiedrību un ieguldījumu pārvaldes sabiedrību gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos””

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā