2003-07-01 Par publiskās akciju sabiedrības

  • Sadaļa:

 

Par publiskās akciju sabiedrības “Rota” akciju atpirkšanas piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija, pamatojoties uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas “Akciju atpirkšanas noteikumu” 1.10. punktu, paziņo, ka ir saņēmusi publiskās akciju sabiedrības “Rota” akcionāra Rafaila Deifta piedāvājumu atpirkt publiskās akciju sabiedrības “Rota” akcijas par cenu Ls 1.53 (viens lats 53 santīmi) par vienu akciju. Akciju atpirkšanas piedāvājums tiek izteikts, ievērojot, ka R. Deifts ir ieguvis a/s “Rota” akcijas likuma “Par vērtspapīriem” 65. panta pirmajā daļā noteiktajā apmērā.

Saskaņā ar iesniegto piedāvājuma dokumentu akciju atpirkšanas piedāvājumu varēs pieņem no 2003. gada 16. jūlija līdz 2003. gada 15. augustam (ieskaitot).

Ievērībai: Akciju atpirkšanas piedāvājums ar augstāk minētajiem noteikumiem būs spēkā tikai pēc tam, kad Finanšu un kapitāla tirgus komisija būs pieņēmusi lēmumu par atļauju izteikt akciju atpirkšanas piedāvājumu. Informācija par Komisijas pieņemtajiem lēmumiem ir pieejama Komisijas mājas lapā pēc Komisijas padomes sēdes, kas notiek piektdienās, plkst. 10.00.

 

 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!