Paziņojums par lēmumu likvidēt Ilfar Insurance Limited (Īrija)

  • Sadaļa:

Īrijas finansiālo pakalpojumu regulators
Rialtóir Airgeadais 

2009.gada 22.jūnijā

Par Īrijas nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību
“Alfar Insurance Limited”

Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2001/17/EK par apdrošināšanas sabiedrību reorganizāciju un likvidāciju (Reorganizācijas direktīva) 8. pantu informēju Jūs par apdrošināšanas sabiedrības “Alfar Insurance Limited” (AIL) likvidācijas procesu. Īrijā licencētā nedzīvības apdrošināšanas sabiedrība AIL sniedza pakalpojumus šādos apdrošināšanas veidos: nelaimes gadījumu apdrošināšana (1), apdrošināšana pret slimībām (2), sauszemes transporta apdrošināšana (3), kravu apdrošināšana (7), īpašuma apdrošināšana pret uguns un dabas stihiju postījumiem (8), īpašuma apdrošināšana pret citiem zaudējumiem (9), vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (13), kredītu apdrošināšana (14) un dažādu finansiālo zaudējumu apdrošināšana (16).

2008. gadā AIL pārtrauca jaunu apdrošināšanas veidu sniegšanu un 2008. gada oktobrī visas nenokārtotās saistības pret apdrošinātajiem tika nodotas reizē ar portfeļa nodošanu. Tādējādi bija izpildītas visas saistības pret apdrošinātajiem, un līdz ar to 2009. gadā akcionāri nolēma uzsākt sabiedrības likvidāciju.

Ar šo apstiprinu, ka sabiedrībai AIL ir iecelts likvidators, lai īstenotu labprātīgu likvidācijas procesu. Turklāt, ievērojot Padomes Direktīvas 2001/17/EK 13.panta prasības, sabiedrības AIL licence ir anulēta un sabiedrība pārtraukusi sniegt pakalpojumus saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas brīvības principu.
  

Nessa Guing
Apdrošināšanas uzraudzības departamenta administrācija
Īrijas finansiālo pakalpojumu regulators Rialtóir Airgeadais 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā