Par mums

  • Sadaļa:

Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir pilntiesīga autonoma valsts iestāde, kas regulē un pārrauga Latvijas banku, krājaizdevu sabiedrību, apdrošināšanas sabiedrību un apdrošināšanas starpnieku, finanšu instrumentu tirgus dalībnieku, privāto pensiju fondu, maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu darbību. Kopumā Finanšu un kapitāla tirgus komisija uzrauga aptuveni 300 finanšu sektora dalībniekus. Komisijas pārraudzībā esošo tirgus dalībnieku aktīvu apjoms ir vairāk nekā 30 miljardi eiro.

Komisija veicina finanšu un kapitāla tirgus stabilitāti, konkurētspēju un attīstību, kā arī nodrošina klientu interešu aizsardzību.

MISIJA

Mūsu misija ir rūpēties par sabiedrības interesēm, regulējot un pārraugot finanšu un kapitāla tirgus dalībnieku darbību, veicinot ieguldītāju, noguldītāju un apdrošināto personu interešu aizsardzību, tai skaitā finanšu pratību, un finanšu un kapitāla tirgus attīstību un stabilitāti.

VĪZIJA

Mūsu vīzija ir būt tādam finanšu sektora uzraugam un noregulētājam, kurš savas pilnvaras izmanto konsekventi, samērīgi, skaidri un saprotami.

VĒRTĪBAS

Atbildība – Mēs esam atbildīgi par savu rīcību un lēmumiem. Mūsu pieņemtie lēmumi ir pārdomāti, un saskaņā ar sabiedrības interesēm. Uz mums var paļauties.

Profesionalitāte – Mēs esam eksperti savā nozarē, kas nepārtraukti pilnveido profesionālas zināšanas un prasmes, demonstrē iniciatīvu, izlēmību un uz rezultātu orientētu rīcību.

Attīstība – Mēs esam atvērti jaunām idejām un tehnoloģijām. Mēs savlaicīgi un precīzi reaģējam uz jauno tehnoloģiju ienākšanu finanšu nozarē, un veicinām finanšu nozares attīstību, kā arī attīstāmies paši kā organizācija, kļūstot efektīvākiem, ieviešot inovatīvu pārvaldību un uz modernām tehnoloģijām balstītus procesus.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!